Niezależnie od tego czy działasz w branży od dłuższego czasu, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z finansami, możesz współtworzyć z nami historię Avidy. Źródłem naszego sukcesu jest zaangażowanie, pasja i kompetencje naszych pracowników, dlatego już pierwszego dnia pracy, wkraczasz na jasno sprecyzowaną ścieżkę kariery, która może stać się trampoliną do Twojego rozwoju zawodowego i osobistego. W ślad za rozwojem, idą większe wyzwania i pieniądze, a to w jaki sposób pokierujesz swoją karierą zależy wyłącznie od Ciebie! Jeśli jesteś osobą, która lubi kontakt z ludźmi, cechuje Cię komunikatywność, lojalność i pracowitość, a do tego interesuje Cię branża finansowa, ta praca może być tym, czego szukasz!

Doradca Klienta - Szczecin (umowa o pracę)
Szczecin
GOW/2018

Obowiązki:
Twoja praca polegać będzie na:
- nawiązywaniu i budowaniu pozytywnych relacji z Klientami
- aktywnej sprzedaży produktów bankowych
- realizacji planów ilościowych i jakościowych wpisanych w rozwój Twojego stanowiska
- szukaniu rozwiązań, a nie problemów
- budowaniu pozytywnego wizerunku firmy, pamiętając że jesteś jej najlepszą wizytówką
- obsłudze Klienta na każdym etapie procesu kredytowania

Wymagania:
- pozytywne nastawienie i chęć rozwoju
- umiejętność nawiązywania kontaktów z klientami, wysoka kultura osobista
- wysoka motywacja do pracy i nastawienie na sukces
- dobra organizacja pracy
- wykształcenie min. średnie
- znajomości pakietu Ms Office
- prawo jazdy kategorii B
- znajomość branży finansowej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
- jasne zasady współpracy, czyli zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- pracę od poniedziałku do piątku w dogodnych godzinach 8-16
- możliwość rozwoju zawodowego, dzięki wkroczeniu na ścieżkę kariery
- dostęp do samochodu służbowego, telefon służbowy
- kartę Multisport
- wynagrodzenie złożone z części stałej i prowizyjnej (bardzo atrakcyjny system prowizyjny)
- dostęp do szkoleń oraz wsparcie merytoryczne na każdym etapie Twojej pracy
- udział w licznych konkursach, organizowanych przez nas konferencjach i wyjazdach integracyjnych

Dołącz do nas aplikując za pośrednictwem poniższego formularza, bądź wysyłając CV wraz z listem motywacyjnym, na adres: Aplikuj
W temacie wiadomości prosimy o podanie nr ref: GO/2018

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli o następującej treści:
"wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora moich danych osobowych dla celów niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji i archiwizacji"

Brak powyższej klauzuli uniemożliwi nam przetwarzanie Twoich danych osobowych a w konsekwencji uniemożliwi nam przeprowadzenie procesu rekrutacji i spowoduje konieczność usunięcia Twoich danych.

Informujemy, że procesorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Szczecin

Avida Sp. zo.o