• Marzysz o pracy, która każdego dnia będzie zmieniać życie ludzi na lepsze?
  • Chcesz podnosić swoje kwalifikacje i wiedzę poprzez liczne szkolenia i akademie?
  • Masz silną motywację do osiągania celów?

Doradca Klienta - Sprzedawca
Kraków

Oferujemy:

  • zatrudnienie w formie umowy o pracę na pełny etat,
  • bardzo atrakcyjne zarobki – wynagrodzenie podstawowe w wysokości 3500 zł brutto + prowizje od sprzedaży,
  • awans i możliwość dalszego rozwoju w strukturach naszej firmy,
  • akademię sprzedaży – czyli cykl szkoleń podnoszących kwalifikacje i wiedzę,
  • liczne konkursy z nagrodami.

Opis stanowiska:

  • sprzedaż produktów wyposażenia sypialni,
  • doradztwo w zakresie snu i dbanie o wizerunek firmy,
  • odpowiedzialność za realizację celów.

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży oraz bezpośredniej obsłudze Klienta,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • zaangażowanie, inicjatywa i chęć dalszego rozwoju,
  • dyspozycyjność, odpowiedzialność i wysoka kultura osobista.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Si

Firma w której traktują ludzi jak śmieci. Nie polecam tego pracodawcy. Chyba ze ktoś lubi.

K

Nie warto pisać opini bo i tak usowają prawdę

anonim

(usunięte przez administratora)