Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Doradca Klienta Fotowoltaika

Dodano: 11.01.2022
Kontrakt B2B
Pełny etat

Electrotile innowacyjna spółka od 12 lat działająca w branży OZE. Posiadamy własną hurtownię i magazyn oraz fabrykę produktów PV. W związku z poszerzaniem struktur  sprzedaży szukamy osób chętnych do sprzedaży produktów z naszej oferty.

Doradca Klienta Fotowoltaika

Komorowice Śląskie

Obowiązki

- profesjonalne prezentowanie oferty firmy
- pozyskiwanie klientów
- raportowanie wyników swojej pracy
- dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania

- znajomość branży OZE
- doświadczenie w sprzedaży
- silna motywacja na realizację celów
- dyspozycyjność

Oferujemy

- wysokie prowizje
- przejrzysty system rozliczeń
- wsparcie sprzedażowe i coaching doświadczonych managerów
- możliwość otrzymywania umówionych spotkań
- „know how” – wiemy jak to robić aby odnieść sukces
- Umowa B2B
- moduły z listy Tier1 z 30-letnią gwarancją produktową i na uzyski
- 15 lat gwarancji totalnej

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).