Praca Doradca klienta

Częstochowa
Dodano: 16.10.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
2000 - 4000 zł / miesiąc

Salon odzieżowy KOKO moda w Galerii Jurajskiej  poszukuje osób do pracy na stanowisko doradca klienta

Doradca klienta

Częstochowa

Zadaniem i obowiązkiem Doradcy Klienta będzie:

• doradztwo w zakresie produktów oferowanych przez firmę , aktywną sprzedaż
• dbanie o wizerunek salonu

Wymagania

• umiejętność pracy w zespole,
• kultura osobista oraz uczciwość,

Oferujemy

• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• prace na umowę o pracę po okresie próbnym,
• stabilność zatrudnienia - umowę o pracę w oparciu o elastyczny grafik
• motywacyjny system wynagrodzeń, procent od sprzedaży
• możliwość rozwoju w zakresie profesjonalnej obsługi klienta
• możliwość awansu wewnętrznego, docelowo poszukujemy Menagera butiku
• atrakcyjne zniżki na nasze produkty

Administratorem danych osobowych jest PAMAX Jolanta Kokot 42-233 Czarny Las Częstochowska 218, NIP: 9490099914. Zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu rekrutacji przez Administratora. Przysługują Ci następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora. Dane będą przechowywana przez okres 3 miesięcy. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: kokomodapoczta@gmail.com