Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Doradca Handlowy w branży energetycznej - Handlowiec

ikona Dodano: 23.05.2022

Twój zakres obowiązków

  • obsługa istniejącego portfela klientów
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • sprzedaż produktów z oferty
  • kompleksowa obsługa klienta w zakresie analizy potrzeb oraz sporządzanie ofert

Nasze wymagania

  • NIE wymagamy doświadczenia, zapewniamy pełen cykl szkoleń
  • szukamy osób chcących zarabiać znacząco ponad średnią krajową
  • wymagamy prawa jazdy kat. B

To oferujemy

  • wysokie zarobki
  • najlepsze warunki współpracy
  • najwyższe wynagrodzenie w branży
  • komplet narzędzi pracy (w tym samochód)
  • leady sprzedażowe
  • materiały reklamowe
  • wsparcie z firmy o każdej porze dnia i nocy
  • dajemy możliwości rozwoju poprzez tworzenie własnej grupy sprzedażowej
  • prywatna opieka medyczna
  • karta multisport

O nas

Firma Merbett Energy działa od 5 lat w sektorze usług dla klientów biznesowych. Prowadzimy optymalizację kosztów w firmach, poprzez sprzedaż energii, gazu, instalacji fotowoltaicznych oraz pomp ciepła

Rynek który obsługujemy nieprzerwanie rośnie, dlatego poszukujemy kandydatów na stanowisko Doradca Handlowy

Będziesz zajmować się sprzedażą:

- instalacji fotowoltaicznych

- pomp ciepła

- paneli na podczerwień

- energii elektrycznej oraz gazu

- usług optymalizacji kosztów dla firm

Zapraszamy do pracy osoby chcące zarabiać ponadprzeciętnie, z wysoką motywacją i nastawieniem sprzedażowym

Zapewniamy pełen pakiet szkoleń na start oraz opiekę dedykowanego managera

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA

Szukamy Handlowców z krwi i kości jak i również całych grup sprzedażowych - zadzwoń i zapytaj o warunki dla Ciebie!

Klauzula informacyjna więcej
Doradca Handlowy w branży energetycznej - Handlowiec
ikonaKatowice
Merbett Sp. z o.o.