Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Doradca Finansowy

Dodano: 16.05.2022

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych Klientów oraz prowadzenie sprzedaży produktów na terenie Punktu i sklepu
  • Telefoniczny i bezpośredni kontakt z klientami w celu przekazywania informacji o nowych produktach, aktualnych usługach
  • Budowanie dobrych relacji z Klientem i pomaganie w realizowaniu jego potrzeb
  • Zawieranie umów z klientami według najwyższych standardów

Nasze wymagania

  • Lubisz rozmawiać z Klientami, potrafisz słuchać ich potrzeb zarówno telefonicznie jak i w kontakcie bezpośrednim
  • Lubisz sprzedaż
  • Masz doświadczenie w sprzedaży
  • Posiadasz wysokorozwinięte umiejętności handlowe, umiejętności nawiązywania kontaktów i utrzymywania relacji
  • Posiadasz min. wykształcenie średnie oraz dobrą umiejętność obsługi komputera (MS Office, Internet)

Mile widziane

  • Znajomość produktów bankowych

To oferujemy

  • Atrakcyjną miesięczną premię
  • Premię za każdą umowę
  • Indywidualną premię bez górnego limitu
  • Konkursy sprzedażowe
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dostęp do platformy językowej
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta Multisport

Benefity

  • szkolenia wewnętrzne
  • dofinansowanie do studiów
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • inicjatywy dobroczynne

Oney Polska S.A.

Jesteśmy częścią francuskiej Grupy Oney Bank, która od ponad 35 lat zajmuje się projektowaniem i wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań płatniczych oraz usług finansowych dedykowanych branży retail. W Polsce jesteśmy obecni od ponad 20 lat.

Każdego dnia podpowiadamy naszym Klientom, jak przemienić marzenia w konkretny plan.

Nasz najnowszy produkt Oney Raty to pierwsze fintechowe rozwiązanie kredytowe dla sklepów stacjonarnych. Rozwiązanie z powodzeniem zostało wdrożone zarówno w dużych sieciach handlowych takich jak Auchan, Decathlon, czy Leroy Merlin i mniejszych punktach takich jak Lynx Optique czy sieć klubów fitness Funfit.

Klauzula informacyjna więcej
Doradca Finansowy
Puławy