Dla naszego Klienta, miedzynarodowej spolki faktoringowej, poszukujemy Kandydatow na stanowisko:

Doradca Faktoringowy

Katowice
MWI/MWI/2019/5

Zadania:

  • Aktywne sprzedaż produktów faktoringowych dla Klientów biznesowych wraz z utrzymywaniem i rozwojem relacji biznesowych
  • Poszukiwanie nowych możliwości biznesowych
  • Przygotowywanie wstępnej analizy finansowej potencjalnych Klientów
  • Dbałość o wizerunek firmy i jej produktów

Wymagania:

  • Min. 5 letnie doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych dedykowanych dla Klientów korporacyjnych potwierdzone wysokimi wynikami
  • Doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu Klientów
  • Umiejętność budowania trwałych relacji z Klientami
  • Znajomość rynku firm z segmentu średnich i dużych przedsiębiorstw
  • Znajomość analizy finansowej
  • Prawo jazdy
  • Znajomość języka angielskiego
  • Znajomość rynku usług faktoringowych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze plus bonus od zrealizowanych planów sprzedażowych
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, tel.)
  • Pakiet benefitów
  • Prace w firmie o międzynarodowym  zasięgu

Katowice

HRK S.A