Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Doradca ds. Ubezpieczeń

ikona Dodano: 17.04.2022

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż ubezpieczeń (OC/AC, majątek),
  • Dbanie o wysoką jakość obsługi Klienta oraz budowanie długoterminowych relacji opartych na zaufaniu,
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy zgodny z naszymi standardami.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w Call Center/telefonicznej sprzedaży,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku: agencja ubezpieczeniowa, multiagencja lub towarzystwo ubezpieczeń,
  • Mile widziana znajomość produktów przynajmniej jednego z wymienionych towarzystw: Allianz, Aviva, AXA, Benefia, Generali, Gothaer, Hestia, Interrisk, LuxMed, MTU, Proama, PZU, Signal Iduna, Uniqa,
  • Otwartość, komunikatywność i pozytywne nastawienie,
  • Swoboda w prowadzeniu rozmów z klientami,
  • Zaangażowanie, skrupulatność i systematyczność,
  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy.

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Wysokie prowizje od sprzedaży,
  • Świetną atmosferę pracy,
  • Pracę w bardzo zgranym zespole profesjonalistów,
  • Pracę w biurze obok Dworca Zachodniego (możliwość pracy zdalnej),
  • Szkolenia produktowe i w zakresie technik sprzedaży
  • Praca zmianowa w godz. 8-21 (elastyczny grafik dostosowany do Ciebie).

Klauzula informacyjna więcej
Doradca ds. Ubezpieczeń
ikonaWarszawa
Punkta