Agencja Zatrudnienia KBTI Poland dla swojego Klienta poszukuje osób na stanowisko: Doradca biznesowy

Doradca biznesowy PLAY - Katowice

Katowice

Obowiązki

- obsługa przedsiębiorstw w zakresie świadczenia usług sieci Play
- pozyskiwanie nowych klientów biznesowych
- przeprowadzanie analizy potrzeb klienta (doradztwo biznesowe)
- prowadzenie negocjacji handlowych
- kontakt posprzedażowy oraz utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami

Wymagania

- minimum średnie wykształcenie
- doświadczenie sprzedaży, mile widziane B2B
- prawo jazdy oraz własny samochód
- gotowość do założenia działalności gospodarczej
- determinacja w dążeniu do celu, zdolności interpersonalne

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie
- system prowizyjny
- profesjonalne szkolenia
- wsparcie ze strony Koordynatora Sprzedaży
- dostęp do systemu z bazą klientów
- możliwość rozwoju

Wysyłając dokumenty proszę załączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami).

Informujemy, że procesorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Katowice

KBTI Poland