Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Diler / Manager salonu PLAY

Dodano: dzisiaj
Inny
Pełny etat
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

Agencja zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9154) poszukuje osób zainteresowanych prowadzeniem punktu sieci dla Autoryzowanego Dealera Telefonii Komórkowej PLAY.

Specjalista sprzedaży- własna działalność.

Diler / Manager salonu PLAY

Leszyce

Obowiązki

Czym będziesz się zajmować:
·        Prowadzeniem salonu Play
·        Sprzedażą usług największego operatora komórkowego w Polsce
·        Pozyskiwaniem nowych klientów
·        Tworzeniem oraz utrzymywaniem relacji z klientami salonu
·        Nakładaniem celów sprzedażowych na współpracowników

·        Motywowaniem i rozliczaniem współpracowników

Wymagania

Czego od ciebie oczekujemy?
·        Doświadczenia w pracy w salonie telekomunikacyjnym
·        Posiadanie firmy lub gotowości jej założenia
·        Umiejętności ukierunkowania pracy na wyznaczony cel
·        Pozytywnego nastawienia
·        Zabezpieczenia finansowego na rozpoczęcie pracy pod logiem Play

Mile widziane:
·        doświadczenie w pracy na stanowisku konsultant/kierownik salonu operatora telekomunikacyjnego.

Oferujemy

Co od nas otrzymasz?
·        Gotowy do przejęcia, funkcjonujący salon Play
·        Szkolenia ofertowe i sprzedażowe
·        Wsparcie marketingowe od operatora Play
·        Stałe wsparcie doświadczonego regionalnego kierownika sprzedaży oraz trenera sprzedaży
·        Biznes, który daje zyski i satysfakcję

Warunki współpracy?
·        Umowa Dealerska/Partnerska na czas nieokreślony
·        prowizja sprzedażowa + system premiowy

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o kontakt: Aplikuj, w tytule: Dealer Play Solec Kujawski

Wysyłając dokumenty proszę załączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami).