Junior Digital Marketing Specialist - Web Content
Katowice
7-13-53017

Dla naszego klienta, globalnej firmy, lidera w dostarczaniu najnowocześniejszych rozwiązań automatyki przemysłowej poszukujemy osoby na stanowisko Junior Digital Marketing Specialist.

Zakres obowiązków:

- zarządzanie treściami na stronach internetowych w obszarze EMEA,

- realizacja e-mailowych kampanii marketingowych,

- tworzenie seminariów webinarowych,

- sporządzanie formularzy zgłoszeniowych,

- współpraca z międzynarodowym zespołem marketingowym (Czechy, Wielka Brytania).

Wymagania:

- doświadczenie w zarządzaniu marketingiem online (web content),

- znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację i edycję treści pisanych,

- umiejętność edycji zdjęć w programach graficznych (np. Photoshop),

- znajomość systemów CMS do zarządzania trescią ( np. TeamSite) oraz narzędzi do automatyzacji marketingu (np. Eloqua),

- podstawowa znajomość HTML,

- znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint),

- dbałość o szczegóły i kreatywność,

- umiejętność zarządzania własnym czasem.

Oferujemy:

- umowa o pracę na czas nieokreślony,

- praca w międzynarodowym zespole Digital Marketingu,

- możliwość współpracy z ekspertami oraz uczestniczenia w różnorodnych projektach,

- nowoczesne narzędzia do pracy,

- stabilna praca w międzynarodowej organizacji o mocnej pozycji na rynku,

- system świadczeń pozafinansowych.

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.

Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=sprzedaz-marketing-logistyka

Katowice

Grafton Recruitment Sp. z o. o.