Fitatu Sp. z o.o. twórca Vitalia.pl to największy w Polsce internetowy serwis dietetyczny. Oferuje profesjonalne diety odchudzające zgodne z zasadami IŻŻ.

Poszukujemy na  na stanowisko:

Dietetyk/Dietetyczka
Poznań
(nr ref. 1811DT)

Obowiązki

  • Odpisywanie na listy klientów m.in. w zakresie poradnictwa dietetycznego oraz technicznej obsługi serwisu
  • Obsługa infolinii, czata, FB serwisu Vitalia.pl i/lub Fitatu.com

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe (specjalność: dietetyka, żywienie człowieka)
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość języka hiszpańskiego
  • Co najmniej studenci 4-5 roku
  • Gruntowna wiedza z zakresu dietetyki i odżywiania
  • Sprawne posługiwanie się komputerem i Internetem
  • Dokładność (w szczególności poprawność języka pisanego)
  • Mile widziane: znajomość psychodietetyki, umiejętność szybkiego pisania na klawiaturze, dostęp do Internetu w domu

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w renomowanej firmie
  • Elastyczne formy zatrudnienia (1/2 etatu, 3/4 etatu, etat, praca na zmiany, w weekendy, możliwość odbycia stażu)
  • Dostęp do najnowszej wiedzy, technologii
  • Pracę w młodym zespole

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Zgadzam się na przetwarzanie przez pracodawcę danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach
dołączonych do CV (moje zgłoszenie rekrutacyjne), dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o
pracę.

Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez pracodawcę danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym
dla celów przyszłych rekrutacji.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji
zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z
Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób
fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia
dyrektywy 95/46/WE (RODO)".

Informujemy, że procesorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Poznań

Fitatu Sp z o.o