ZATRUDNIMY

Dermokonsultantka
Łódź

Obowiązki

  • przeprowadzenie profesjonalnych dermokonsultacji
  • dobór preparatów uwzględniając indywidualne potrzeby klienta
  • doradztwo w zakresie pielęgnacji

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie na analogicznym lub zbliżonym stanowisku
  • wykształcenie minimum średnie
  • wykształcenie kierunkowe (kosmetologia, farmacja) będzie dodatkowym atutem
  • znajomość marek dermokosmetycznych
  • pasji do pracy i potrzeby rozwoju
  • kreatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • łatwość nawiązywania kontaktów i budowania długotrwałych relacji

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system premiowania
  • pracę dla marki, która troszczy się o ludzi
  • system szkoleń
  • udział w rozwojowych projektach indywidualnych
  • atrakcyjny system ubezpieczeń na życie oraz oferta ubezpieczenia OC
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa w dynamicznie rozwijającej się sieci aptek
  • pakiet sportowy OK System

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Łódź

Zdrowit