Praca Dekarz (flat roofer)

Dodano: 02.12.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
13 - 14 € / godzinę
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

Jesteśmy polskim biurem pośrednictwa pracy o numerze certyfikatu: 23793, które od ponad 20 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicami naszego kraju. Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistego zaangażowania, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców. Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów gwarantują jakość świadczonych usług.

Dla naszych Klientów w Niderlandach poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku:

Dekarz (flat roofer)
Middelburg

Obowiązki

- Praca na płaskich dachach,
- Izolowanie,
- Układanie podkładu,
- Przykręcanie  bitumów,
- Uszczelnianie.

Wymagania

- Udokumentowane doświadczenie zawodowe - umiejętności techniczne,
️- Komunikatywny język angielski,
️- Prawo jazdy kat. B,
- Własne narzędzia,
- Własna odzież,
- Własny samochód
- VCA

Oferujemy

- Zatrudnienie na niderlandzkich warunkach,
- Wynagrodzenie 550-575 euro netto za 40 godzin pracy wypłacane tygodniowo zawsze na czas,
- Płatne dni urlopowe
- Zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych w domach/mieszkaniach wyposażonych w AGD i RTV z bezpłatnymi mediami i dostępem WiFi,
- Holenderskie ubezpieczenie zdrowotne,
- Opieka koordynatora polskiego,

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji przez firmę Glasco Sp. z o.o. (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. O ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883).
Middelburg
GLASCO Sp. z o. o.