Praca Customer Support Specialist (Front Office) with German

Dodano: 10.11.2021

Customer Support Specialist (Front Office) with German

Poznań
PL47270

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Customer Support Specialist (Front Office) posługujących się językiem angielskim i niemieckim oraz czerpiących przyjemność z pracy z ludźmi, dla Centrum Obsługi Klienta zlokalizowanego w Poznaniu.

Obowiązki:

- Telefoniczna obsługa klienta niemieckojęzycznego

- Oferowanie Klientom produktów o wyższym standardzie

- Przeprowadzanie oceny bezpieczeństwa

- Dokumentowanie przeprowadzonych połączeń w systemie

Wymagania:

- Znajomość języka niemieckiego i angielskiego na poziomie B2/C1 (dodatkowy język byłby atutem)

- Doświadczenie na podobnym stanowisku byłoby plusem

- Możliwość podjęcia pracy w formie elastycznych zmian

- Umiejętność obsługi komputera

- Asertywność oraz umiejętności komunikacyjne

Oferujemy:

- Stabilność zatrudnienia – umowa o pracę

- Szereg benefitów, w tym prywatną opiekę medyczną – Medicover, karta Multisport

- Możliwość pracy zdalnej w 100% lub z biura w centrum Poznania

Jeśli więc znasz języki i lubisz pracę z ludźmi, aplikuj!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."