Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Customer Service Support with German (backoffice)

Dodano: 03.11.2021

Customer Service Support with German (backoffice)

Gdańsk
PL47192

Firma
Nowe międzynarodowe centrum obsługi klienta w Gdańsku.

Zespół

Budujemy zespół energicznych i zaangażowanych specjalistów ze znajomością języka niemieckiego i angielskiego, którzy będą wsparciem w zakresie back office.

Kogo poszukujemy?

Osoby, która jest gotowa na zdobywanie nowej wiedzy zawodowej i dzielenie się dobrymi praktykami w obszarze client experience.

Idealny kandydat to taki, który ceni sobie kontakt z ludźmi oraz zna język niemiecki i angielski na poziomie umożliwiającym komunikację ustną i pisemną.

Zadania:

  • Mailowa i telefoniczna obsługa klienta z branży inżynieryjnej w języku niemieckim.
  • Udzielanie dodatkowych informacji i wsparcia w związku z zakupionymi produktami/usługami.
  • Przetwarzanie dokumentów: faktury, reklamacje, umowy.
  • Raportowanie danych w systemie SAP.

Oferujemy:

  • Tworzymy nowe centrum, więc będziesz jednym z pierwszych na pokładzie.
  • Pracę w międzynarodowym środowisku przy ciekawych projektach.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat bezpośrednio przez Pracodawcę.
  • Pracę w dogodnej lokalizacji w Gdańsku.
  • Wsparcie w okresie adaptacji i możliwość rozwoju.
  • Benefity: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."