Ikona koszyka ofert
Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Copywriter SEO – treści na strony

ikona Warszawa
ikona Dodano:25.11.2022
ikona Umowa o dzieło
ikona Pełny etat
ikona Zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Jakie teksty możesz u nas pisać:
  • Treści wspierające pozycjonowanie: teksty SEO o strukturze dopasowanej do wymogów wyszukiwarek i nasycane słowami kluczowymi, ze śródtytułami, linkami itp.
  • Opisy kategorii i produktów: krótkie teksty dla sklepów internetowych w atrakcyjny sposób zachęcające do zakupu, zoptymalizowane pod kątem wytycznych SEO.
  • Wpisy blogowe: cykliczne publikacje na blogach naszych klientów, odpowiadające na najpopularniejsze zapytania internautów i zawierające treści poradnikowe.
  • Publikacje sponsorowane: artykuły służące do budowania wizerunku klienta ukazujące się w mediach internetowych.

Nasze wymagania

  • Tworzysz teksty poprawne pod względem językowym,
  • Potrafisz kreatywnie podejść do każdego tematu, zachowując odpowiedni poziom merytoryczny przygotowywanych treści,
  • Jesteś w stanie celnie oszacować swoje moce przerobowe, dzięki czemu dobrze Organizujesz pracę i oddajesz zadania terminowo.

Mile widziane

  • Doświadczenie w tworzeniu treści SEO, wpisów blogowych lub innych tekstów marketingowych (jeśli nie masz, nabierzesz go u nas :) ),
  • Wykształcenie: filologia polska lub inna, dziennikarstwo, marketing.

To oferujemy

  • Umowę o dzieło lub B2B,
  • Pracę zdalną,
  • Wsparcie Specjalistów w czasie okresu próbnego i feedback do przygotowywanych treści,
  • Materiały szkoleniowe przygotowywane przez naszych Specjalistów Content Marketingu i Copywritingu,
  • Możliwość tworzenia treści wspierających SEO zarówno dla rozwijających się sklepów internetowych, jak i ogólnopolskich marek,
  • Dostęp do jasnych, szczegółowych wytycznych do realizowanych treści,
  • Wsparcie na każdym etapie tworzenia treści,
  • Możliwość rozwoju w zakresie marketingu internetowego.

Artefakt Sp. z o.o. Sp. k.

Dołącz do jednej z największych agencji marketingu internetowego w Polsce!

Od 15 lat prężnie działamy w branży SEO i PPC zapewniając właścicielom stron internetowych skuteczną i efektywną promocję w Internecie. Zatrudniamy ponad 100 specjalistów z różnych dziedzin marketingu internetowego. Od 2014 roku jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu Bauer Media Group.

Jeśli chcesz pracować w zgranym zespole, w otoczeniu przyjaźnie nastawionych do siebie ludzi zawsze chętnych do pomocy, w atmosferze fantastycznej relacji, która często przenosi się poza godziny pracy - dobrze trafiłeś/-aś! Stawiamy na komunikację, pracę w luźnej atmosferze (nie obowiązuje u nas żaden dress-code) i integrację. Szanujemy czas naszych Pracowników i dbamy o work-life balance zarówno w pracy stacjonarnej jak i na home office. U nas nie pracujesz po godzinach i w weekendy.

Klauzula informacyjna więcej
Copywriter SEO – treści na strony
ikonaWarszawa
Artefakt sp. z o.o. sp. k.