Ikona koszyka ofert
Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

ikona Dodano:15.08.2022

Do zespołu contentowego w GoWork.pl poszukujemy copywritera! Jeśli czujesz to co dzieje się na szeroko pojętym rynku pracy, nie jest Ci obca tematyka biznesowa, rozumiesz mechanizmy SEO oraz masz lekkie pióro, to praca właśnie dla Ciebie!

Obowiązki

  • Pisanie teksów na wskazane tematy z zakresu szeroko pojętego rynku pracy

  • Redagowanie tekstów na sekcji Blog oraz Poradnik na portalu gowork.pl

  • Publikacja treści na stronie gowork.pl

  • Współpraca z copywriterami i specjalistami SEO

  • Optymalizacja treści pod kątem SEO

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego (gramatyki, ortografii i interpunkcji)

  • Lekkie pióro,

  • Bardzo dobra obsługa komputera

  • Znajomość CMS Wordpress

  • Umiejętność pracy z wykorzystaniem narzędzi i programów SEO

Oferujemy

  • Premię kwartalną 3000-5000 zł

  • Dobrą atmosferę pracy w zgranym zespole

  • Szkolenia i możliwość rozwijania własnych umiejętności w pracy z doświadczonym zespołem

  • Możliwość pracy zdalnej lub pracy w biurze

  • Pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie z wieloletnim doświadczeniem

prywatna opieka medyczna

możliwość pracy zdalnej

spotkania integracyjne

firmowa biblioteka

brak dress code’u

kawa / herbata

strefa relaksu

program rekomendacji pracowników

inicjatywy dobroczynne

konkursy z nagrodami

Copywriter
ikonaWarszawa
GoWork.pl