Naszym klientem jest członek Doliny Lotniczej, międzynarodowa i prestiżowa firma specjalizująca się w produkcji komponentów lotniczych. W związku z dalszym, intensywnym rozwojem i nowymi projektami, poszukujemy doświadczonego Inżyniera ds. ciągłego doskonalenia. Osoba, która obejmie stanowisko, dołączy do międzynarodowego zespołu i rozpocznie pełną wyzwań pracę w firmie stanowiącej jeden z głównych filarów sektora lotniczego na Podkarpaciu.

Continuous Improvement Engineer - branża lotnicza
bliskie okolice Rzeszowa

Główne obowiązki na stanowisku:

Do głównych obowiązków Inżyniera ds. ciągłego doskonalenia będzie należało prowadzenie projektów w obszarze doskonalenia i optymalizacji procesów produkcyjnych.

Przykładowy zakres projektów :

  • optymalizacja procesu produkcyjnego dla wysokowolumenenowych produktów, poprzez  modyfikacje oprzyrządowania, narzędzi i programów CNC
  • implementacja zrobotyzowanych stanowisk obróbczych
  • implementacja sond pomiarowych na maszynach CNC

Oczekiwania wobec kandydatów:

Idealny kandydat będzie posiadał doświadczenia na stanowisku Technologa, Programisty CNC lub Konstruktora ds. oprzyrządowania.  Wymagane jest wykształcenie wyższe techniczne oraz wiedza z zakresu Lean Manufacturing. Osoba, która obejmie stanowisko Inżyniera ds. ciągłego doskonalenia, będzie pracowała w międzynarodowym zespole, warunkiem koniecznym jest więc dobra znajomość  angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w tym języku.  Od Kandydatów oczekiwana jest operatywność, nastawienia na ciągłe doskonalenie i rozwój, inicjatywa oraz samodzielność w działaniu.

Poszukiwana jest osoba będąca nie tylko teoretykiem, ale przede wszystkim praktykiem. Idealny kandydat będzie posiadał doświadczenie w branży lotniczej/motoryzacyjnej/zbrojeniowej/maszynowej lub pokrewnej.

Co możemy Ci zaoferować?

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, karta Multisport, finansowanie studiów podyplomowych, udział w kursach oraz szkoleniach i inne benefity)
  • Objęcie perspektywicznego stanowiska w międzynarodowej i prestiżowej firmie o wysokiej kulturze organizacyjnej
  • Komfortowe warunki oraz przyjazną atmosferę pracy
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (w pełnym wymiarze godzin)
  • Możliwość doskonalenia znajomości angielskiego
  • Przejrzystą ścieżkę kariery oraz realną możliwość rozwoju osobistego i zawodowego

Praca jest przede wszystkim stacjonarna, przewidziane są jednak wyjazdy służbowe (w tym zagraniczne – do Wielkiej Brytanii czy Stanów Zjednoczonych), które mogą stanowić maksymalnie 20 % czasu pracy.

SPOSÓB APLIKACJI:

Osoby spełniające powyższe kryteria, zainteresowane ww. ofertą pracy proszone są o przesłanie CV na adres Aplikuj w tytule wiadomości wpisując Continuous Improvement Engineer

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje -  zapoznamy się z każdym CV, zastrzegamy sobie jednak możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883). Powyższe dane podaje dobrowolnie. Zostałem (-am) poinformowany (-a) o prawie dostępu do treści danych oraz możliwości ich poprawiania.”

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje - zapoznamy się z każdym CV, zastrzegamy sobie jednak możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

Ewa

porównując pracę tutaj i pracę w innych agencjach pracy, axamo bije je na głowę. u nas w dywizji mamy naprawdę zgrany zespół, co ciężko uświadczyć w pracy. w innych firmach raczej musiałam rywalizować i było to trochę chore. wypłata też ok i szkolenia jak ktos już wspomniał wcześniej

Julita

@ralpa czyli według Ciebie firma Axamo jest godna polecenia. To czy może chcesz powiedzieć jak wygląda do niej rekrutacja? Po przeczytaniu Twojej opinii dużo osób może chcieć tam aplikować. Masz jakieś dla nich rady?

ralpa

Pracuję od jakiegoś czasu w Axamo. Nie narzekam, tak jak ktoś poprzednio pisał -fajni ludzie i klimat pracy, firma 'na poziomie' i nowocześnie zarządzana. Są od czasu do czasu szkolenia, głównie jeśli chodzi o rekrutacje.