Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Dla naszego Klienta, producenta systemów transportu technologicznego, w związku z tworzeniem nowego działu, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Commissioning Engineer (Mechanic Process)

Commissioning Engineer (Mechanic Process) (Radom, 3274452)
Radom
CE(MP)

Opis stanowiska:

  • Udział w projektach uruchomieniowych na całym świecie
  • Analizę systemów procesów mechanicznych stosowanych na lakierniach przemysłowych
  • Weryfikację, uruchomienie oraz testy urządzeń wspomagających malowanie na lakierni
  • Nadzór nad uruchomieniem pod kątem wymagań jakościowych i terminowych
  • Diagnozowanie i usuwanie problemów pojawiających się u Klienta
  • Wprowadzanie zmian i modyfikacji

Wymagania:

  • Gotowości do kilkutygodniowych wyjazdów zagranicznych na terenie całego świata
  • Wykształcenia technicznego mechanicznego - wyższego lub średniego
  • Wiedzy z zakresu mechaniki
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie B2 - umożliwiającego swobodną komunikację z zagranicznymi Klientami/zespołem oraz przejście rozmowy rekrutacyjnej w j. angielskim
  •  Mile widziane doświadczenie w pracach instalacyjnych u klientów

Oferujemy:

  •  Pracę w firmie o uznanej, światowej renomie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez Klienta
  • Możliwość doświadczenia w międzynarodowych projektach
  •  Pakiet socjalny
  •  Przeloty oraz zakwaterowanie w miejscu projektu
  • Premię roczną oraz świąteczną

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia."

Radom

JOBS.PL S.A.