Axintor Interim - belgijska agencja pracy poszukuje aktualnie pracownikow na stanowisko:

CNC OPERATOR (TRUMPF)

Brugia

Obowiązki

Pilnie poszukujemy operatora zginania.
- Ustawienie ławy składanej hydraulicznie (Trumpf)
- Przeczytaj plan techniczny

- Poziom A3 / A2 / A1 w zależności od funkcji
- Zmotywowane osoby z poczuciem porządku i czystości
- Możliwe jest szkolenie w firmie
- Praca w systemie dwuzmianowym
- Do tego mogą się kwalifikować również absolwenci szkół ze szkoleniem CNC
- Już pierwsze doświadczenie z dowolną maszyną CNC.

Wymagania

  • kultura osobista
  • elastycznosc
  • umiejetnosc pracy w zespole
  • chec podjecia pracy na dlugi okres czasu z mozliwoscia kontraktu stalego
  • znajomosc  jednego z wymienionych jezykow obcych na poziomie komunikatywnym bedzie ogromnym plusem
    • angielski
    • niderlandzki

Oferujemy

    • angielski

  • mozliwosc podjecia dlugoterminowej pracy
  • prace na belgijskich warunkach
  • platne oficjane dni swiateczne
  • premie noworoczna oraz wakacyjna
  • dodatki rodzinne ( dzieci)
  • opieke polskojezycznego kordynatora
  • pomoc administracyjna
  • pelne wsparcie na terenie Belgii
  • zakwaterowanie
    • w pelni wyposazone (bez poscieli),
    • bezprzewodowe lacze internetowe- full WiFi
    • pokoj 2 osobowy
  • Organizacje transportu do pracy dla osob nie posiadajacych prawa jazdy badz samochodu

Informujemy, że procesorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Brugia

Axintor Interim