Dodano: wczoraj
Umowa o pracę
Pełny etat
Rekrutacja zdalna
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

Grupa Procyon od 2006 r. z sukcesem rozwija swoją działalność na europejskim rynku budowlanym, w tym w Szwecji. Do projektów zagranicznych realizowanych w ramach spółki Procyon Construction S.A., która specjalizuje się we wznoszeniu kompletnych konstrukcji żelbetowych, poszukujemy do pracy w Szwecji osób na stanowisko:

Cieśla szalunkowy - Zbrojarz
Göteborg
007

Obowiązki

prace ciesielskie i zbrojarskie przy realizacji naszych projektów w Göteborgu i Malmö.
Szukamy pracowników lub całej brygady ciesielsko-zbrojarskiej (4-6 osób).

Wymagania

  • doświadczenie w fachu,
  • dokładność i rzetelność,
  • wysoka jakość wykonywanych prac,
  • mile widziany komunikatywny angielski i umiejętność czytania rysunku technicznego.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie, zakwaterowanie, zwrot kosztów transportu tam na miejscu,
  • ubrania i narzędzia, ubezpieczenie kosztów leczenia za granicą oraz ubezpieczenie emerytalne FORA w Szwecji,
  • rozwój w firmie o międzynarodowym zasięgu i bardzo dużym potencjale,
  • system rotacyjny: przyjazdy do Polski na 7-10 dni co 4/5 tygodni,
  • umowę o pracę i pensje zawsze na czas (możesz ją wypłacać już przed 10.),