Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Cieśla szalunkowy_Belgia

Dodano: 19.12.2021
Inny
Pełny etat
19 - 22 € / godzinę
Rekrutacja zdalna

Uwaga cieśle szalunkowi!!!
Poszukuję podwykonawców a konkretnie cieśli szalunkowych.
Firma Regess, specjalizująca się w budowie stanów surowych na terenie Belgii. 25.10 zaczynamy nową budowę w okolicach Herselt/ Belgia.

Cieśla szalunkowy_Belgia
Koszalin

Obowiązki
• montaż zbrojeń wykonanych z żelbetu (płyty, słupy, stropy etc.)
• montaż stropów z płyt betonowych
• poziomowanie szalunków, ustawienie i pozycjonowanie szalunków
• zdejmowanie deskowania

Wymagania
• własna działalność gospodarcza, A1
• doświadczenie zawodowe na stanowisku cieśli szalunkowego minimum 2 lata
• mobilność, dyspozycyjność do pracy na terenie Belgii

Oferujemy
• zawsze służymy pomocą przy załatwieniu formalności (A1, założenie działalności)
• atrakcyjne wynagrodzenie na czas

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV lub kontakt telefoniczny +48 510 926 234

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Administratorem danych jest Regess Sp. z o.o. z siedzibą w Mysłakowicach 58-533, Łokietka 30. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i usunięcia. Polityka prywatności dostępna jest na stronie internetowej: www.regess.eu

Przesłanie aplikacji na powyższe ogłoszenie jest równoznaczne z zapoznaniem się z klauzulą i wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych.
Koszalin
REGESS