Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Cieśla

ikona Dodano: 02.06.2022

Twój zakres obowiązków

Zadania:

praca dachowa

uszczelnienia i rozbiórka

obróbki kominowe

montaż rynien dachowych

Nasze wymagania

Wymagania:

brak przeciwwskazań do pracy na wysokości

doświadczenie i umiejętność wykonywania prac dekarskich

Własna działalność gospodarcza

Podstawowe narzędzia zabiera podwykonawca

Sprzęt, odzież i obuwie ochronne

Znajomość języka niemieckiego - min jedna osoba

Prawo jazdy kat. B i własny samochód

To oferujemy

Co oferujemy:

sprawdzamy zdolność kredytową klienta

negocjujemy krótkie terminy płatności (max. do 7 dni)

negocjujemy co najmniej 45 + godzin tygodniowo

negocjujemy kolejne projekty - nigdy więcej bez pracy!

wystawiamy faktury i upomnienia

dbamy o to aby klient zapłacił

bez ryzyka, godziny pracy podpisywane są codziennie

rozwiązujemy problemy, porozmawiamy z klientem i znajdziemy odpowiednie rozwiązanie

zakwaterowanie często zapewnia Klient bezpłatnie. Jeśli tak nie jest, w takim przypadku chętnie pomożemy w znalezieniu odpowiedniego zakwaterowania.

w razie potrzeby zajmujemy się komunikacją z niemieckimi instytucjami

O nas

Germanworker Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie poszukuje podwykonawców, którzy są zainteresowani podjęciem współpracy na terenie Niemiec. Nasze doświadczenie i profesjonalizm jest naszą drogą do sukcesu.

Klauzula informacyjna więcej
Cieśla
ikonaZagranica
GermanWorker Sp. z o.o.