Pracodawcą kandydata będzie polska firma z branży spożywczej. W związku z otwarciem nowej inwestycji poszukujemy pracowników na stanowisko: Ciastowy

Ciastowy (Bytom, 3327806)
Bytom
Numer referencyjny: 3873/jobs.pl

Opis stanowiska:

  • przygotowanie ciasta do produkcji pieczywa,
  • przeprowadzanie kontroli organoleptycznej wytworzonego ciasta.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • mile widziane aktualne badania sanepidowskie,
  • dokładność, odpowiedzialność, rzetelność.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w nowym, nowoczesnym zakładzie produkcyjnym,
  • dobrą atmosferę pracy w kulturze wzajemnego szacunku,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Na podstawie zawartej umowy między Pracodawcą a firmą Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o. naszą rolą jest przeprowadzenie wybranych etapów rekrutacji na ww. stanowisko. Kandydaci, którzy zostaną przez nas wyselekcjonowani, wezmą następnie udział w finałowych etapach rekrutacji w siedzibie Pracodawcy. Zgodnie z polskim prawem za nasze usługi nie pobieramy od kandydatów żadnych opłat.

Zatrudnienie następuje bezpośrednio u Pracodawcy.

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności doradztwa personalnego - wpis pod numerem 14300.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia."

Bytom

JOBS.PL S.A.