Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Business Unit Manager

ikona Dodano: 12.05.2022

Twój zakres obowiązków

  • Zbudowanie zespołu spedycji oraz nadzór nad planowaniem, realizacją i rozliczaniem zleceń transportowych
  • Nawiązywanie, rozwijanie i utrzymywanie dobrych relacji z przewoźnikami, monitorowanie ich pracy, wdrażanie działań korygujących
  • Bliski kontakt i współpraca z działami logistyki, transportu i spedycji w innych krajach Grupy Model
  • Optymalizacja wykorzystania floty oraz procesów transportowych i logistycznych
  • Zapewnianie terminowych dostaw opakowań do klientów Spółki oraz makulatury do papierni Spółki
  • Organizacja i koordynowanie procesów transportowych w tym: współpraca z firmami transportowymi, wykorzystanie platform transportowych: Trans.eu oraz SOOT. Optymalizacja kosztowa w procesach transportowych, nadzór nad realizacją budżetu transportowego
  • Uzgadnianie treści umów i ich podpisywanie w zakresie powierzonych obowiązków
  • Rozwijanie systemów informatycznych w obszarze spedycji
  • Tworzenie budżetu działu, realizacja celów biznesowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie we współpracy międzynarodowej obszarze transportu i/lub spedycji – czynny udział w projektach grupowych o zasięgu międzynarodowym
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w środowisku międzynarodowym (warunek konieczny)
  • Doświadczenie w budowaniu nowych struktur będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników w obszarze spedycyjnym
  • Doskonała organizacja pracy własnej i podległego zespołu
  • Udokumentowane doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • Kreatywność i postawa proaktywna
  • Znajomość branży TSL będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziana znajomość obsługi systemu SAP oraz giełdy transportowej
  • Znajomość platform i nowoczesne narzędzi cyfrowych (Trans.eu, SOOT)
  • Dobra obsługa komputera (MS Office)

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z części podstawowej oraz premii powiązanej z wynikami
  • Szerokie możliwości wykorzystywania kreatywnej postawy
  • Budowanie doświadczenia związanego z pracą w międzynarodowej firmie
  • Pełne szkolenie wprowadzające, wszystkie niezbędne narzędzia pracy, wsparcie doświadczonego zespołu specjalistów
  • Ciekawą i różnorodną pracę w dobrej atmosferze
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Opiekę medyczną
  • Pakiet sportowy - karta Multisport

Benefity

  • paczki świąteczne dla dzieci
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wakacji dzieci

Obecnie do nowotworzonej struktury transportowej, która będzie świadczyła

usługi spedycyjne dla naszych 3 zakładów produkcyjnych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Business Unit Manager – obszar transport i spedycja

Firma Model Opakowania chcę wyodrębnić ze swoich struktur nowe profi-centrum: „Spedycja i transport”. Głównym zadaniem zatrudnionej osoby będzie zbudowanie i rozwój odrębnej jednostki biznesowej obsługującej przewozy towarowe. Charakterystyka jednostki:

• Budżet - 40 mln zł/rok,

• Zespół – 3-4 osoby

• Obsługa 200-250 frachtów dziennie

• Transport opakowań, papieru oraz makulatury

• Obszar działania: 75 % kraj i 25% zagranica

• Charakterystyka pracy: optymalizacja transportu krajowego oraz międzynarodowego w ramach Grupy Model

• Narzędzia pracy – docelowo 80-90% to narzędzia cyfrowe

Model Opakowania Sp. z o.o.

Model Opakowania Sp. z o.o. istnieje w Polsce od 25 lat, ale nasza historia sięga 1882 roku.

Jesteśmy jednym z liderów w branży producentów opakowań z tektury falistej w Polsce i Europie.

Wytwarzamy opakowania spełniające najsurowsze wymagania rynku, poczynając od tych najprostszych, po najbardziej skomplikowane. Działamy w trzech stale rozwijających się zakładach w Biłgoraju, Czosnowie i Nowej Soli. Obecnie zatrudniamy ponad 880 pracowników. Dołącz do Nas!

Klauzula informacyjna więcej
Business Unit Manager
ikonaNowa Sól