CEE Experts jest butikiem HR wspomagającym procesy rekrutacyjne w międzynarodowych firmach. Dla naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowiska niższego i średniego szczebla. Obecnie poszukujemy osób biegle mówiących w językach obcych chętnych do podjęcia pracy w dziale Zakupów, Wsparcia Klienta, Księgowości.

Business Travel Coordinator with French or Italian

Poznań
7654

Obowiązki:

  • Bieżące wsparcie klienta (telefoniczne i mailowe)
  • Dokonywanie rezerwacji biletów lotniczych, kolejowych, wypożyczanie samochodów oraz rezerwacje noclegów
  • Organizacja wiz
  • Realizacja zmian zamówień, pomoc w sytuacjach kryzysowych
  • Procesowanie transakcji zgodnie z polityką obsługi podróży
  • Rozwiązywanie zgłoszeń reklamacyjnych
  • Tworzenie i utrzymywanie profili klientów w systemie.

Wymagania:

  • Znajomość języka francuskiego LUB włoskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B1)
  • Dokładność, odpowiedzialność
  • Proaktywność
  • Umiejętność współpracy

Nasz Partner Biznesowy oferuje:

  • Możliwość korzystania z języka obcego w codziennej pracy i rozwijanie kompetencji językowych
  • Zdobycie doświadczenia w pracy dla międzynarodowej organizacji z wykorzystaniem najnowszych technologii
  • Szkolenia stanowiskowe dopasowane do indywidualnych potrzeb oraz liczne możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy
  • Konkurencyjne wynagrodzenia
  • Jasną ścieżkę kariery z licznymi możliwościami awansu i zmiany projektów
  • Pakiet dodatków socjalnych: prywatna opieka medyczna, bony sodexo, karta sportowa i inne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez CEE Experts z siedzibą w Warszawie."

Informujemy, że procesorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Poznań

CEE Experts