Business Development Manager ds. sprzedaży kart paliwowych

Kraków
PL37308

Naszym Klientem międzynarodowa firma z branży petrochemicznej. W zawiązku z rozwojem oferty produktowej firmy dla klientów biznesowych, poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko Business Development Manager ds. sprzedaży kart paliwowych.

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za wdrożenie oraz rozwój sprzedaży kart paliwowych zgodnie z globalną strategią firmy oraz jej dopasowaniem do potrzeb rynku krajowego.
  • Pozyskiwanie i budowanie trwałych relacji z przyszłymi klientami firmy (sektor biznesowy) w podległym regionie (Polska południowa).
  • Bieżąca analiza rynku oraz monitoring działań konkurencji.
  • Ustalanie oraz negocjowanie warunków umów.
  • Kompleksowa koordynacja procesu sprzedaży.

Nasz klient oferuje:

  • Samodzielne, decyzyjne stanowisko w dynamicznym międzynarodowym środowisku w oparciu o umowę o pracę.
  • Możliwość budowania ścieżki kariery w strukturach firmy, docelowo budowa zespołu sprzedażowego.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, niezbędne narzędzia pracy oraz rozbudowany pakiet benefitów pozapłacowych.

U kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na ww. stanowisku lub o zbliżonym zakresie obowiązków w firmie z branży paliwowej/petrochemicznej w sektorze B2B.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym (poziom B2).
  • Umiejętność budowania silnych relacji z Klientami.
  • Umiejętność pracy w stresie i pod presją czasu.
  • Wysoka kultura osobista.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Kraków

Devire.