CEE Experts jest butikiem HR specjalizującym się w rekrutacjach średniego i wyższego szczebla oraz konsultingu strategicznym na terenie Europy Środkowej i Wschodniej oraz Niemiec, Austrii i Szwajcarii.

Dla naszego biznesowego partnera, dużej i międzynarodowej firmy, poszukujemy kandydatów gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w obszarze Administracji międzynarodowej/Księgowości/ Zakupów lub Logistyki.

Business Costumer Care Junior Specialist with German

Kraków

Obowiązki:

  • Telefoniczny i mailowy kontakt z klientem niemieckojęzycznym,
  • Odpowiedzialność za przyjmowanie i rejestrowanie zgłoszeń przychodzących,
  • Udzielanie informacji, odpowiadanie na zapytania dotyczące zamówień,
  • Dbanie o wizerunek firmy poprzez rzetelne i bieżące udzielanie wsparcia partnerom biznesowym.

Wymagania:

  • Doskonała znajomość języka niemieckiego oraz bardzo dobra języka angielskiego,
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych,
  • Dbałość o szczegóły,
  • Wysoko rozwinięte umiejętność interpersonalne,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz samodzielność w działaniu.

Nasz klient oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji,
  • Pracę w zgranym zespole, dobrą atmosferę,
  • Bogaty pakiet benefitów.

Martyna

Dziwię się osobom, które nie rozumieją, że CEE Experts to firma poszukująca głównie pracowników dla innych firm...

Natalia

Dziękuje za odpowiedź @Juuuuiorek, pozostaje zapytać w takim razie, czy jest w CEE Experts perspektywa awansu? Na początku można znieść brak benefitów ale w późniejszym okresie pracownik bardziej zaczyna na nie liczyć. Jeśli możesz daj znać jeszcze w tej kwestii znać innym.

Natalia

To rzeczywiście ciekawe @Juuuniorek odnośnie kreowania wizerunku, na pewno mało firm stosuje takie techniki. Czy na rozmowie poznałeś jakie CEE Experts oferuje warunki pracy? Może dla Ciebie nie były one interesujące, ale na pewno inni chcieliby je poznać.