BRYGADZISTA Z ORZECZENIEM – KATOWICE, UL. MICKIEWICZA

Firma BHP Protect System

zatrudni BRYGADZISTĘ zespołu ds. utrzymania czystości

Miejsce pracy – obiekt w Katowicach, ul. Mickiewicza

Brygadzista z orzeczeniem - Katowice, ul. Mickiewicza

Katowice

Obowiązki

Zadania na stanowisku brygadzisty:
                    Zarządzanie zespołem ds. utrzymania czystości,
                    Raportowanie przełożonym przebiegu prac na obiekcie,
                    Utrzymanie czystości na terenie obiektu,
                    Sprzątanie biur, sanitariatów, pomieszczeń socjalnych, przyległego terenu zewnętrznego,
                    Dbałość o porządek w miejscu pracy,
                    Praca w oparciu o plan higieny danego obiektu.

Wymagania

                    Sumienność w wykonywaniu obowiązków,
                    Dyspozycyjność,
                    Wysoka kultura osobista,
                    Umiejętność pracy w zespole,
                    Czynne prawo jazdy Kat. B.

Oferujemy

Warunki pracy i płacy:

                    Umowa o pracę (wynagrodzenie zasadnicze: 2250 zł brutto),
                    Umowa zlecenie (wynagrodzenie w zależności od przepracowanych godzin).

Zapewniamy:
                    Uniform z logo firmy oraz obuwie,
                    Środki i sprzęt niezbędne do właściwego wykonania usługi,
                    Umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia,
                    Terminową, comiesięczną wypłatę wynagrodzenia,
                    Szkolenia w zakresie pełnionych obowiązków, dostosowane do specyfiki danego obiektu,
                    Zwrot kosztów za zakup lekarstw,
                    Koordynację i wsparcie w zakresie wykonywania pracy,
                    Przyjazną i bezstresową atmosferę w pracy.

Osoby zainteresowane pracą prosimy o kontakt i przesłanie CV:

Adres e-mail:  Aplikuj
Telefon: 692-418-425

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Katowice

BHP Protect System Sp. z o.o.