W celu bezpośredniego zatrudnienia brygadzisty pracowników drogowych przeprowadzamy rekrutację dla naszego niemieckiego klienta.

BRYGADZISTA PRACOWNIKOW DROGOWYCH
OKOLICE MAGDEBURGA

Obowiązki:
  •  kierowania grupa pracowników drogowych (ok. 5 osobowa)
  • pewne obchodzenie się z przyrządami pomiarowymi (Przyrządy do niwelacji, Tilt laser)
  • wykonywanie prostych wymiarów i szkiców
  • wykonywanie prac drogowych

Wymagania:
  • dobre obeznanie w pracach drogowych
  • praca glownie przy kraweznikach, nasypach, kostce brukowej, kanalizacji
  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego
  • umiejetność kierowania grupa pracowników
  • umiejętność obchodzenia się z przyrządami pomiarowymi (Przyrządy do niwelacji, Tilt laser)
  • umiejętniść wykonywania prostych wymiarów i szkiców

Oferujemy:
  • praca na czas nieokreślony
  • zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy na niemieckich warunkach
  • stawka do uzgodnienia
  • praca od Pon.-Pia. na cały etat
  • mieszkanie zapewnia pracodawca
  • mieszkanie opłaca pracownik (ok.350€ dzielone z innymi osobami)

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu na:

0049 36844 309545

www.praca.click

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."
Cecylka
użytkownik zarejestrowany

Czy może mi ktoś podpowiedzieć kilka informacji o pracy dla asystentki stomatologicznej? Czy to jest opłacalne?

Bubu

Czy dla górników bez znajomości języka w Niemczech znajdzie się jakaś oferta?

Bubu