Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Brygadzista murarzy lub cieśli

ikona Dodano: 23.06.2022
ikona Umowa o pracę Umowa o dzieło Umowa zlecenie Kontrakt B2B Inny
ikona Pełny etat Część etatu Staż/praktyki Dodatkowa
ikona Rekrutacja zdalna
ua-flag наймемо працівників з України

Polska firma budowlana o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim, która realizuje kompleksowo inwestycje na terenie Belgii poszukuje brygadzisty murarzy i brygadzisty cieśli. Praca na terenie Belgii.

Brygadzista murarzy lub cieśli
Poznań

Opis stanowiska:

  • współpraca z projektantem i kierownikiem budowy
  • rozplanowywanie robót i ich realizacja zgodnie z planem
  • kierowanie pracą podległego zespołu murarzy lub cieśli (zespół do 10 osób)
  • prowadzenie budowy pod kątem technicznym

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku brygadzisty murarzy lub cieśli
  • umiejętność czytania rysunku technicznego oraz planów
  • systematyczność i terminowość w realizacji zadań
  • prawo jazdy kategorii B
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy

  • umowę o prace lub B&B

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na email Aplikuj
Kontakt telefoniczny +48 510 926 234

Klauzula informacyjna więcej
ikonaPoznań
REGESS