Niemiecka firma zatrudni do zakładu mięsnego, osoby na stanowisko brygadzisty (kierownika produkcji). Praca przy układaniu gotowych, surowych wyrobów mięsnych na tacki oraz etykietowanie i kartonowanie tych tacek.

Brygadzista - kierownik produkcji
Bytom

Obowiązki
- kierowanie pracą zespołu ludzi,
- kontrola wykonywanych prac zespołu,
- dbanie o przestrzeganie norm produkcji dla branży mięsnej,
- kontakt z niemieckimi przełożonymi

Wymagania
Wymagania konieczne:
- znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (min. poziom A2)
- dobra organizacja pracy własnej i zespołu pracowników
- doświadczenie w pracy w branży mięsnej (lub wykształcenie kierunkowe - branża mięsna, technologia żywności)
- doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników produkcyjnych

Oferujemy
- niemiecka umowa o pracę (możliwość pracy na "stałe")
- bezpłatne zakwaterowanie w hotelu robotniczym lub pomoc w znalezieniu mieszkania na wynajem
- stałe wynagrodzenie w wysokości 3000,00 euro
- możliwa praca dla pary (druga osoba może pracować na podobnym stanowisku lub jako pracownik produkcji-pakowanie)

Rozmowa kwalifikacyjna odbędzie się w jęz. polskim i niemieckim.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Bytom

G.T Agencja Pracy Tymczasowej