W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy pracownika do magazynu HAMMER w Niemczech.
Praca w miejscowości Bedburg, jako BRYGADZISTA- Team Leader

BRYGADZISTA +48 504 800 300
Bedburg

Obowiązki
·         koordynacja pracy podległych pracowników (m.in. kontrole skompletowanych palet pod względem ilościowym oraz jakościowym),

·         reprezentowanie firmy poprzez kontakt z niemieckim klientem,

·         współpraca z koordynatorem projektu,

·       pośrednictwo pomiędzy niemieckim kierownictwem oraz polskimi pracownikami,

·       szeroko pojęta opieka nad polskimi pracownikami, w tym dopełnienie formalności w imieniu pracowników w niemieckich urzędach

Wymagania
·         znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,

·         prawo jazdy kat. B,

·         uprawnienia na wózki widłowe,

·         odpowiedzialność, rzetelność, komunikatywność, punktualność

·         doświadczenie w pracy magazynowej lub na produkcji(mile widziane);

Oferujemy
·         pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym,

·         zatrudnienie na postawie niemieckiej umowy o pracę ze wszystkimi świadczeniami w Niemczech,

·         długoterminową współpracę,

·      stałe, atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne (15e brutto/h)  + premia uznaniowa,

·         możliwość awansu pionowego

Zachęcamy do kontaktu!

CV
Aplikuje

numer telefonu +48 504 800 300

Pragniemy poinformować, iż administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest German Logistic GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce, z siedzibą przy ul. Gliwickiej 35 w Tarnowskich Górach.

Do aplikacji prosimy obowiązkowo załączyć klauzulę następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnej rekrutacji(zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO)” .

Jednocześnie informujemy o możliwości dobrowolnego zamieszczenia poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO). Zgoda jest dobrowolna ale obowiązkowa w przypadku chęci uczestniczenia w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

Ponadto, informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnej rekrutacji(zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO)” .

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO). Zgoda jest dobrowolna ale obowiązkowa w przypadku chęci uczestniczenia w przyszłych procesach rekrutacyjnych.”

Informujemy, że procesorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Bedburg

German Logistic GmbH Sp. z o.o.