Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Brygadzista

ikona Dodano: dzisiaj
ikona Umowa o pracę
ikona Pełny etat
ikona Praca mobilna
ua-flag наймемо працівників з України

Prężnie rozwijająca się firma zatrudni pracownika na stanowisko:

Brygadzista

Ełk

Obowiązki

  • Zarządzanie pracownikami – wyznaczanie i kontrolowanie powierzonych zadań;
  • Dbałość o przestrzeganie przepisów BHP na placu budowy;
  • Pomoc pracownikom;
  • Kontrola nad powierzonym mieniem Spółki;
  • Zarządzanie stanem magazynowym na budowie, sporządzanie zamówień i odbiór materiałów;
  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy brygady;
  • Współpraca z kierownictwem.

Wymagania

  • Wykształcenie średnie zawodowe/średnie techniczne;
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników;
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność, dokładność, uczciwość;
  • Dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów służbowych na terenie Polski;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Mile widziane uprawnienia SEP
  • Mile widziane doświadczenie w branży energetycznej i kolejowej
  • Doświadczenie w nadzorowaniu pracy ekipy: 1 rok (preferowane)

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy oraz wyposażenie w ubiór roboczy;
  • Zakwaterowanie, ciepły posiłek oraz transport na miejsce pracy;
  • Zdobywanie doświadczenia zawodowego i podnoszenie kwalifikacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy;

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv , kontakt telefoniczny : 693-320-996

Brygadzista
ikonaEłk
Jarex Sp.z.o.o