Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Dodano: 16.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat

HR Biznes Sp. z o.o. (KRAZ 22257), to zespół doświadczonej kadry, zajmującej się pozyskiwaniem najlepszych pracowników na rynku polskim.

W związku z rozwojem firmy naszego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

Brygadzista
Poznań
Br/2021/Mag

Obowiązki

  • Zarządzanie 10 osobową grupą pracowników magazynowych
  • Nadzór nad wszystkimi procesami w magazynie
  • Podział i koordynowanie zadań dla podległej grupy pracowników
  • Stosowanie w praktyce procedur i zasad BHP

Wymagania

  • Wykształcenie średnie
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych (UDT)- warunek konieczny
  • Co najmniej 2 lat doświadczenia w zawodzie
  • Wiedzy dotyczącej gospodarki i procesów magazynowych
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Dokładności w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Umiejętności zarządzania zespołem

Oferujemy

  • Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą po 1 m-cu pracy
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę w systemie II zmian 6.00-14.00, 14.00-22.00
  • Atrakcyjne wynagrodzenie ustalane adekwatnie do posiadanego doświadczenia zawodowego

W CV prosimy o zawarcie jednej lub dwóch poniższych klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.