Agencja Pracy JAGA Temp Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) zatrudni osoby do pracy na stanowisku:

BEZPŁATNY DOWÓZ Z RADOMIA! Praca na produkcji! 18 zł!

Radom

Obowiązki

  • obróbka blachy na zimno
  • szlifowanie, docinanie blachy
  • produkcja elementów wentylacyjnych

Wymagania

  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz
  • wysoka motywacja i chęć do pracy

Oferujemy

  • pracę stałą
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę!
  • wynagrodzenie godzinowe w wysokości 17 zł brutto + premia frekwencyjna
  • pracę w systemie zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00)
  • wolne weekendy
  • BEZPŁATNY dowóz do miejsca pracy!
  • realną możliwość przejęcia przez firmę po upływie 4 miesięcy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV poprzez przygotowany link.

"Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez JAGA Temp sp. z o.o. z siedzibą w Błoniu, przy ul. Powstańców 18b, 05-870 Błonie, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania”

Radom

Jaga Temp sp. z o.o.