Praca Backend Developer (Golang)

Dodano: 17.10.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
9000 - 17000 zł / miesiąc
Praca zdalna
Rekrutacja zdalna

Cześć! Poszukujemy Backend Developer do naszego zespołu aplikacyjnego. Nasz podstawowy stack technologiczny składa się z GO i JavaScript (React). Będziesz pracował w małym, zwinnym i wydajnym zespole, dla którego wysoka jakość kodu jest kluczowa. Zajmujemy się implementacją nowych rozwiązań technologicznych, integrując je z naszymi systemami, wykorzystującymi sztuczną inteligencję.

Backend Developer (Golang)
Gdańsk

Obowiązki

  • integracja systemu rozpoznawania mowy z produktami firmy lub klientów,
  • implementacja REST API,
  • tworzenie aplikacji wykorzystujących protokoły sieciowe i bazy danych,
  • wsparcie techniczne dla wdrażanych aplikacji,
  • prace w zakresie utrzymania kodu i dokumentacji

Wymagania

  • dobra znajomość GO,
  • co najmniej rok doświadczenia w implementacji REST API,

  • znajomość relacyjnych baz danych (w szczególności MySQL, Postgres),

  • znajomość GIT,
  • znajomość języka angielskiego pod kątem słownictwa branżowego i dokumentacji

Oferujemy

  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • szkolenia wewnętrzne, dofinansowanie kursów.

Kim jesteśmy?
VoiceLab to firma technologiczna z Gdańska, pracująca nad automatycznym rozpoznawaniem mowy (ASR) i rozumieniem języka naturalnego (NLU). Nasz zespół wysokiej klasy specjalistów pracuje nad udoskonalaniem automatycznego rozpoznawania mowy w wielu językach. Z wykorzystaniem uczenia maszynowego głównie głębokich sieci neuronowych, bardzo dużej ilości danych, budujemy duże modele akustyczne, modele języka i słowniki w wielu językach ciągle dążąc do poprawy jakości rozpoznania. Na bazie naszych technologii powstaje szereg ciekawych produktów, głównie w modelu SaaS, do automatycznego rozpoznawania mowy, automatyzacji procesów, Conversational Intelligence, voicebotów a nawet offlineowych rozwiązań dla inteligentnych domów  - wszędzie tam, gdzie rozpoznawania i rozumienie mowy ma zastosowanie nasza technologia jest wykorzystywana. Rozwiązania VoiceLab są wykorzystywane przez tysiące osób.

Informujemy, że administratorem danych jest Voicelab.ai Sp. z o.o. (www.voicelab.ai) z siedzibą w Gdańsku, al. Grunwaldzka 135a, 80 264 Gdańsk,(dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji. Podanie danych w zakresie wynikającym z ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy jest obowiązkowe. W pozostałym zakresie podanie danych jest dobrowolne. Odmowa podania danych obowiązkowych może skutkować brakiem możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administrator przetwarza dane obowiązkowe na podstawie ciążącego na nim obowiązku prawnego, zaś w zakresie danych dodatkowych podstawą przetwarzania jest zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego i przez okres możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych - do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie. Odbiorcą danych jest serwis GoWork oraz inne podmioty, którym powierzyliśmy przetwarzanie danych w związku z rekrutacją.