Ikona koszyka ofert
Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Automatyk - Wiertnica Grawitacyjna

ikona Miszewo
ikona Dodano:28.01.2023
ikona Umowa o pracę Kontrakt B2B
ikona Pełny etat
ikona Stacjonarna

Jesteśmy polskim producentem grzejników łazienkowych i dekoracyjnych, grzałek, maszyn budowlanych, sprzętu rehabilitacyjnego oraz wyposażenia integracyjnych placów zabaw. Mając ponad 30 lat doświadczenia, oferujemy nasze produkty nie tylko w Polsce, lecz także w 40 krajach świata, na 4 kontynentach.

W związku z rozbudową Parku Maszynowego i realizacją nowych inwestycji poszukujemy osób na stanowisko:

Automatyk - Wiertnica Grawitacyjna
Miszewo

Wsparcie doświadczonych członków zespołu

Nowoczesne narzędzia pracy

Przyjazna atmosfera

Możliwość rozwoju

Nasze atuty. Co nas wyróżnia:

Grono świetnych specjalistów

Innowacyjne projekty

Dowolna forma współpracy

Jesteśmy równi. Brak dyrektorów i kierowników

Obowiązki

  • rozwój infrastruktury technicznej – pomoc w dobieraniu nowych urządzeń, maszyn i rozwiązań,
  • tworzenie i modernizacja programu oraz interfejsu do kontroli maszyn mobilnych,
  • dbanie o utrzymanie ciągłości procesów produkcyjnych,
  • planowanie i optymalizacja procesów z uwzględnieniem wymagań technologicznych,
  • współpraca z zespołem technicznym.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: Automatyka, Elektryka, Mechatronika lub pokrewne),
  • wiedza i doświadczenie w zakresie CANopen oraz J1939,
  • programowanie w CODESYS zgodne z IEC 61131-3 w zakresie systemu sterowania oraz kontrola i sterowanie urządzeń mobilnych,
  • znajomość budowy i zasady działania podzespołów automatyki, napędów, elementów pneumatyki i hydrauliki siłowej oraz urządzeń kontrolno-pomiarowych, umiejętność programowania PLC i HMI będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość obsługi oprogramowania biurowego oraz CAD,
  • umiejętność analizy schematów elektrycznych, pneumatycznych i hydraulicznych,
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz szybkość i samodzielność w diagnostyce maszyn i urządzeń,
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym.

Oferujemy

  • pracę w innowacyjnej i stabilnej organizacji o płaskiej strukturze,
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego,
  • możliwość przystąpienia do programu Multisport / Medicover Sport,
  • [ltr]możliwość wyboru ubezpieczenia grupowego,[/ltr]
  • prywatną opiekę medyczną.

Jeśli nie spełniasz wyżej wymienionych oczekiwań, a czujesz, że masz w sobie potencjał, który mógłby nas wzbogacić, jesteś innowacyjny, energiczny i cenisz wartości wolnorynkowe – prześlij do nas swoje CV.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:

lub kontakt telefoniczny:

 +48 607 451 901

ikonaMiszewo
Terma Sp. z o.o.