Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Automatyk Utrzymania Ruchu

Dodano: 10.11.2021
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie w pełnej sprawności maszyn produkcyjnych oraz urządzeń w zakładzie
  • diagnozowanie usterek i usuwanie bieżących awarii, analizowanie przyczyn ich występowania
  • usprawnienia i optymalizacje systemów automatyki
  • realizacja planów przeglądów prewencyjnych oraz okresowych
  • prowadzenie dokumentacji technicznej
  • opracowywanie instrukcji oraz procedur
  • udział w pracach związanych z uruchomieniem nowych maszyn i urządzeń

Nasze wymagania

  • doświadczenie w programowaniu sterowników PLC (Mitsubishi, Siemens)
  • wykształcenie minimum średnie o profilu technicznym
  • uprawnienia SEP E1 w zakresie eksploatacji urządzeń elektrycznych
  • dyspozycyjność – gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • chęć dalszego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Mile widziane

  • uprawnienia SEP E2 oraz E3
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • znajomość pakietu Office

To oferujemy

  • praca w nowopowstałej firmie (greenfield)
  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • ciekawa pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • możliwość brania czynnego udziału w procesie powstawania nowej organizacji
  • pracę pełną wyzwań w młodym i dynamicznym zespole
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • możliwość rozwoju, nauki oraz zdobywania doświadczenia,
  • możliwość doskonalenia oraz wykorzystywania języka angielskiego w codziennej pracy.
  • ubezpieczenie grupowe
  • system premiowy

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • karty przedpłacone
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Starion Poland Sp. z o.o.

Starion Poland to nowo powstały, nowoczesny zakład produkcyjny z branży Automotiv zlokalizowany w Biskupicach podgórnych. Jesteśmy częścią jednych z największych na świecie inwestycji i produkujemy dla lidera produkcji baterii do aut elektrycznych. Wyróżnia nas zaawansowana technologia procesów produkcyjnych oraz ogromny wkład we współczesny przemysł motoryzacyjny.

Informujemy, że administratorem danych jest Starion Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Biskupice Podgórne ( Wrocławia), ul. LG Electronics 3 (dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego i przez okres możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie.
Automatyk Utrzymania Ruchu
Biskupice Podgórne