Dodano: 27.09.2021
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

W ramach aktualnie prowadzonych rekrutacji poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Automatyk
Krosno

Obowiązki

Wykształcenie wyższe techniczne o profilu automatyka i robotyka
3-5  lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
Umiejętność programowanie sterowników PLC i paneli HMI (Siemens)
Znajomość sieci przemysłowych (Profibus, Profinet, Ethernet IP)
Doświadczenie przy pracy z robotami przemysłowymi (Kuka, Staubli)
Bardzo dobra umiejętność czytania rysunku technicznego ,schematów elektrycznych oraz pneumatycznych
Dobra znajomość oprogramowania MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem praktycznej obsługi arkusza kalkulacyjnego (MS Excel) i MS PowerPoint
Umiejętności analityczne i komunikacyjne oraz dobra organizacja pracy
Znajomość zasad Lean Manufacturing w praktyce

Wymagania

Diagnostyka i programowanie sterowników PLC
Nadzór nad systemami wizyjnymi, czytnikami kodów (Cognex)
Usprawnianie oraz optymalizacja procesów produkcyjnych w zakresie automatyki, modyfikacji programowych
Nadzór nad stosowanymi w technologii normami, instrukcjami i wymaganiami (archiwizacja i aktualizacja)
Udział w tworzeniu specyfikacji technicznych pod kątem nowych uruchomień i automatyzacji procesów produkcyjnych
Monitorowanie wskaźników produkcyjnych oraz przygotowywanie bieżących analiz i raportów
Kontakt z zewnętrznymi dostawcami, serwisami
Współpraca z działem utrzymania ruchu w zakresie automatyki przemysłowej
Prowadzenie szkoleń wewnętrznych dla pracowników

Oferujemy

Pracę w firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku.
Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy.
Niezbędne narzędzia pracy.
Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na email: rekrutacja@maxstone.pl z dopiskiem „AUTOMATYK”, bądź zgłosić się osobiście w siedzibie firmy Bratkówka 130A. Wysyłając CV wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez MAX-STONE SP Z O.O. SP. K. z siedzibą w BRATKÓWKA 130a (dalej „MAX-STONE”) jako administratora, danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa (np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, miejsce zamieszkania lub adres do korespondencji, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.

Kontakt e-mail: rekrutacja@maxstone.pl, telefon 883 612 511