Lepsza Praca (certyfikat 13858) to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie – głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko

Automatyk

Jadowniki

Obowiązki

Programowanie sterowników PLC
Wykonywanie przeglądów instalacji, układów sterowania, systemów elektrycznych
Wykonywanie pomiarów instalacji
Współpraca z podwykonawcami usług w zakresie instalacji i napraw układów automatyki i elektryki
Doradztwo dla Klientów w zakresie eksploatacji, w tym fachowa pomoc w zakresie doboru parametrów urządzenia do planowanej eksploatacji

Wymagania

WYMAGANA WIEDZA:

znajomość rynku urządzeń i rozwiązań automatyki
znajomość komputerowych i przemysłowych języków programowania
wiedza na temat sieci komputerowych i przemysłowych
podstawowa wiedza z zakresu elektrotechniki
podstawowa wiedza na temat systemów informatycznych

WYMAGANE UMIEJĘTNOŚCI:

umiejętność programowania sterowników PLC (Siemens i inne)
umiejętność tworzenia aplikacji SCADA i HMI (CopaData, Wonderware, Siemens)
umiejętność odczytywania schematów elektrycznych
umiejętność pracy w zespole
znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
posiadanie prawa jazdy kategorii B
znajomość obsługi programów MS Word, MS Excel lub alternatywnych
SEP do 1KV
dyspozycyjność do wyjazdów na delegacje

Oferujemy

umowa o pracę na pełen etat i bardzo dobre warunki finansowe
ciekawą pracę w dużej, dynamicznie zarządzanej firmie
możliwość rozwoju zawodowego
wyposażenie w profesjonalne narzędzia pracy
zdobycie cennego doświadczenia wśród najlepszych specjalistów w branży

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Automatyk

Jadowniki

Lepsza Praca