Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Automatyk

Dodano: 30.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
3500 - 6500 zł / miesiąc
Rekrutacja zdalna

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracowników z potencjałem, którzy pragną związać się z firmą na wiele lat; osób które swoją postawą potwierdzają cenione przez nas wartości.

Automatyk
Dębica

Obowiązki

  • Programowanie sterowników PLC(Siemens), robotów przemysłowych, paneli operatorskich dla nowo budowanych lub modernizowanych stanowisk i linii produkcyjnych.
  • Udział w przygotowaniu założeń technicznych do nowych projektów.
  • Projektowanie i uruchomienie systemów automatyki linii produkcyjnych.
  • Opieka nad dokumentacją techniczną i aktualizacja dokumentacji technicznej w zakresie wszelkich zmian wykonywanych w maszynach.
  • Rozwiązywanie problemów technicznych.
  • Nadzór nad gospodarką magazynową z zakresu automatyki.
  • wdrażanie działań zmierzających do optymalizacji prac maszyn i urządzeń (prowadzenie samodzielnych projektów).

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe o kierunku/ specjalności: Automatyka i robotyka lub pokrewne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
  • Ogólny staż pracy: 2 lata
  • Znajomość języków programowania:LADST(SCL)ILFBD

Oferujemy

  • Komfortowe środowisko i koleżeńska atmosferę w pracy
  • Sprawiedliwe traktowanie
  • Przejrzystość wartości i standardów przyjętych w firmie
  • Szkolenia i rozwój
  • Pomoc i wsparcie przełożonych oraz współpracowników
  • Realizację zadań zgodnych z posiadanymi kompetencjami i predyspozycjami
  • Stabilne zatrudnienie
  • Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne

Praca świadczona będzie w Górze Motycznej 94a (koło Dębicy)