W celu bezpośredniego zatrudnienia asystentki stomatologicznej przeprowadzamy rekrutację dla naszego niemieckiego klienta.

Asystentka stomatologiczna
Düsseldorf

Obowiązki:

  • asystowanie lekarzowi w gabinecie w zakresie chirurgi ustnej, implantologi, periodontologi
  • wpisywanie informacji o paciencie podanych przez lekarza w czasie wizyty (możliwosc nauki)

Wymagania:
  • ukończony zawód asystentki stomatlogicznej
  • doświadczenie w pracy na stanowisku asystentki stomatologicznej
  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego (wymóg konieczny)

Oferujemy:
  • praca od 01.09.17 na czas nieokreślony
  • wynagrodzenie do ustalenia
  • możliwa 13 pensja (wysokość wg uznania praodawcy)
  • zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy na niemieckich warunkach, na cały etat
  • czas pracy Pon., Wt., Czwar. od godz. 08:00 - 18:00 und Sr., Piat. od godz.08:00 - 14:00
  • zakwaterowanie w pobliskiej miejscowości zapewnia pracodawca, opłaca pracownik ok.250-300,- €

Zainteresowane osoby prosze o kontakt na:

0049 36844 309545

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."

kamil

wielkie ukłony w stronę firmy Personal Pilot ! pracuje póki co kilka tygodni ale nie mam zadnych zastrzeżeń. znalezli mi prace w moim zawodzie i jestem bardzo zadowolony. odpisuja zawsze na maila, dzwonia. moge smialo polecic

Adam

Ja jestem zadowolonym klientem i nie mam przeciwwskazań na dalsza współprace z ta firmą

Artur

Polecił mi ich kumpel i jak na razie jest spoko, bo w sumie co do nich należalo zrobili i wywiązali się z tego co obiecali. Jak ktoś się zastanawia czy lepiej samemu się za czymś obejrzeć czy działać przeż agencję to osobiście polecam agencję