Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Asystentka / Sekretarka - Concierge online

Dodano: 26.11.2021

Nasz klient AssistantLine.com, firma amerykańska oferuje miejsce pracy ( online ) dla Ciebie przez platformę internetową.

Możesz tu rejestrować i oferować swoje pracę jako asystentka, sekretarka, hostessa, modeling, biznesowe, tłumaczenia, codzienną pomoc i nawet możesz rozpocząć robienie kariery w Digital Marketingu. Ze szczegółami proszę zapoznać się na stronie www.assistantline.com

Asystentka / Sekretarka - Concierge online
Tomasze

Obowiązki

Opis stanowiska:
Zadania:

  • telefoniczna i e-mailowa obsługa klientów,
  • przygotowywanie dokumentacji firmowej, pism, analiz, raportów i zestawień,
  • reagowanie na bieżące zapytania klientów,
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • prowadzenie kalendarza spotkań,
  • wydawanie i ewidencja materiałów reklamowych,
  • inne prace administracyjne,
  • monitorowaniem kalendarza atrakcyjnych wydarzeń w branży rozrywkowej związanych ze sportem, muzyką, teatrem, motoryzacją
  • współpraca z innymi działami firmy
  • organizacja i dostawa zakupów
  • organizacja usług gosposi, serwisu sprzątającego, opiekunki do dziecka lub osoby wymagającej pomocy, opieki nad zwierzętami domowymi
  • zamówienie usług transportowych (bilety lotnicze, bilety pkp itd.)
Wymagania:
  • komunikatywności i zdolność budowania dobrych relacji z klientem,
  • dokładności, samodzielności oraz bardzo dobrej organizacji pracy,
  • dyspozycyjności
  • sumienności w realizacji obowiązków,
  • pozytywnego nastawienia i uśmiechu
  • wysokich umiejętności komunikacyjnych oraz umiejętności rozwijania sieci kontaktów
  • dobrej znajomości pakietu MS Office,
  • wysokiej kultury osobistej.
Oferujemy:
  • szkolenia przygotowujące do wykonywania obowiązków
  • opiekę Koordynatora Rejonu
  • możliwość długotrwałej współpracy
  • możliwość pracy zdalny - online

Wymagania

Oferujemy

Tomasze
Recruit Europe Ltd.