Praca Asystentka / Księgowa

Dodano: 24.01.2021
Umowa o pracę
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

Firma LAVASTER Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko

Asystentka / Księgowa
Kraków

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie,
  • terminowe wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Zakres obowiązków:

  • księgowanie transakcji i dokumentów księgowych oraz ich kontrola pod względem formalnym i rachunkowym,
  • prowadzenie ewidencji księgowej i magazynowej,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych CIT, PIT itp.,
  • rozliczanie podatku VAT,
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych,
  • przygotowywanie przelewów i księgowanie wyciągów bankowych, kontrola rozrachunków i płatności bankowych,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych, do GUS i NBP,
  • wsparcie organizacyjne prac biura Prezesa Zarządu Spółki oraz realizacja bieżących zadań zlecanych przez Zarząd,
  • koordynacja obiegu dokumentów oraz ich archiwizacja, zarządzanie korespondencją,
  • przygotowywanie pism, zestawień, raportów,
  • zamawianie i gospodarowanie materiałami biurowymi, artykułami spożywczymi i środkami czystości.

Wymagania:

  • minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku księgowego spółki z o.o.
  • pełna i praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych, umiejętność ich prawidłowego interpretowania i stosowania,
  • samodzielność w działaniu i dobra organizacja,
  • wysokie poczucie odpowiedzialności,
  • bardzo dobra znajomość MS Office,
  • wysoka kultura osobista,
  • dyplomacja i doskonałe zdolności komunikacyjne,
  • otwartość i odpowiedzialność,

Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość programu Enova,
  • prawo jazdy kat. B
Wymagania - profil osobowościowy:

  • zaangażowanie i sumienność,
  • dobra organizacja pracy,
  • samodyscyplina,
  • samodzielność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych i  biznesowych.
Miejsce pracy:

  • Wytwórnia Konstrukcji Stalowych w Krakowie (teren huty AMP Kraków).
Zgłoszenia pisemne prosimy przesyłać na adres e-mail: Aplikuj

W dokumentach prosimy o dopisanie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy w celu realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz.883).
Kraków
LAVASTER Sp. z o.o.