Asystentka HR
Warszawa
3-19-51722

Dla naszego Klienta, lidera w producji elekronarzędzi, poszukujemy:

Asystentki HR

Zadania:

- Pomoc w prowadzeniu akt osobowych;

- Pomoc przy zatrudnianiu nowych pracowników (zbieranie wymaganych dokumentów),

- Uzupełnianie informacji w wewnętrznym systemie HRowym (People Soft),

- Przygotowywanie skierowań na badania medycyny pracy,

- Pomoc przy wystawianiu innych dokumentów kadrowych (aneksy, umowy, zaświadczenia),

- Tworzenie zestawień, raportów w Excelu,

- Wsparcie przy innych zadaniach administracyjnych w obszarze HR

Wymagania:

- znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym (B2, w mowie i w piśmie)

- znajomość pakietu Office (word, excel)

- podstawowa znajomość prawa pracy i doświadczenie w pracy w obszarze HR mile widziane,

Oferujemy:

- umowa zlecenie 3 miesiące

- atrakcyjna lokalizacja (przy metrze)

- możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.

Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 812.

Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/pl/job-search?disciplines=praca-tymczasowa-outsourcing

Warszawa

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.