W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatki na stanowisko:

Asystentka Działu Handlowego

Warszawa
1/11/2017

Obowiązki

  • utrzymywanie pozytywnego wizerunku firmy
  • obsługa Klientów w zakresie realizacji zadań wynikających z podpisanych umów
  • przygotowanie ofert handlowych
  • sporządzanie dokumentów i umów handlowych
  • koordynacja obiegu dokumentów

Wymagania

  • biegła znajomość komputera (pakiet Office)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość j. angielskiego
  • łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • normowane godziny pracy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • miła atmosfera

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatkami. Aplikacje niezawierające zgody na przetwarzanie danych osobowych nie będą brane pod uwagę.