Polcom Group to polska firma specjalizująca się w dostarczaniu i budowie modułowych rozwiązań hotelowych dla największych międzynarodowych operatorów hotelowych, w tym Hilton, Marriott, a także mebli na rynek hotelowy na całym świecie ze względu na swój rozwój, poszukuje osoby na stanowisko

ASYSTENTKA DS. OBSŁUGI RECEPCJI (Gdańsk, 3300785)
Gdańsk
Numer referencyjny: A/jobs.pl

Opis stanowiska

  • prowadzenie recepcji, a w szczególności zapewnienie właściwego przepływu informacji
  • prowadzenie obsługi recepcyjnej pracowników i gości
  • zarządzanie codzienną pocztą
  • zarządzanie dostępnością sal spotkań
  • rezerwacja transportu, hoteli - wg potrzeb
  • bieżący kontakt z administracją budynku

Nasze oczekiwania

  • wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • znajomość obsługi komputera, pakiet Office
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • doskonałe zdolności organizacyjne oraz komunikacyjne
  • umiejętności pracy od presją czasu
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • otwartość do wyjazdów służbowych

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie i premie
  • pracę w nowoczesnym biurze, w Gdańsk Oliwa
  • możliwość pracy dla klientów z różnych krajów
  • możliwość rozwoju
  • przyjazną atmosferę pracy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia."

Gdańsk

JOBS.PL S.A.