BPO NETWORK Sp. z.o.o.Nie tylko poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, przede wszystkim dbamy o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Stawiamy sobie za cel to, aby potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy natomiast Pracodawca pozyskał najlepszego pracownika.   Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Asystentka/Asystent z orzeczeniem o niepełnosprawności (praca zdalna)

Bydgoszcz
ASYSMAR/2017/09/19

Obowiązki:

  • Kontakt ze studentami,
  • Organizacja kalendarza oraz wsparcie w organizacji spotkań ze studentami,
  • Wysyłanie materiałów dla studentów,
  • Pomoc w sektorze B2B.

Wymagania:

  • Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym lub znacznym,
  • Znajomość pakietu MS OFFICE,
  • Komunikatywność,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (minimum rok),
  • Dobra organizacja pracy,
  • Biegła obsługa Social Media- takich jak Facebook,
  • Osoba pozytywna,
  • Stałe łącze w miejscu zamieszkania.

Oferujemy:

  • Pracę zdalna w domu,
  • Umowę o pracę,
  • Przyjazną atmosferę,
  • Prace dla osoby niepełnosprawnej,
  • Możliwość rozwoju.

Nasz strona: www.bponetwork.pl

Nasz.facebook: BPONetwork Sp.zoo

Nasza infolinia: 517 770 018

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA NACISKAJĄC PRZYCISK APLIKUJ TERAZ Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

kamil

wielkie ukłony w stronę firmy Personal Pilot ! pracuje póki co kilka tygodni ale nie mam zadnych zastrzeżeń. znalezli mi prace w moim zawodzie i jestem bardzo zadowolony. odpisuja zawsze na maila, dzwonia. moge smialo polecic

Adam

Ja jestem zadowolonym klientem i nie mam przeciwwskazań na dalsza współprace z ta firmą

Artur

Polecił mi ich kumpel i jak na razie jest spoko, bo w sumie co do nich należalo zrobili i wywiązali się z tego co obiecali. Jak ktoś się zastanawia czy lepiej samemu się za czymś obejrzeć czy działać przeż agencję to osobiście polecam agencję